Szanowne Klientki!

Zapraszamy do zapisów na zajęcia 🙂

Masz pytania? Nie wiesz jak się zalogować do naszej platformy Gymsteer? Nie wiesz jak się zapisać na trening? Napisz do nas: info@fitnessart.pl

Godziny pracy klubu:

pon – pt 9:00-12:00 oraz 18:00-22

sob-nd 9:00-12:00

Fitness Art jest klubem dla Pań . Jego powierzchnia użytkowa usytuowana jest na górnym poziomie. Przygotowaliśmy dwie sale : salę fitness – przestronną, klimatyzowaną z dużą ilością okien, na której odbywają się zajęcia typu fitness, formy taneczne poprawiające kondycję i wydolność organizmu , joga i zajęcia prozdrowotne; oraz salę ćwiczeń siłowych wyposażoną w maszyny siłowe ( siłownia dla Pań) a także urządzenia cardio. Oprócz maszyn nasza siłownia wyposażona jest w dodatkowe przybory, które urozmaicają treningi, na przykład TRX, Bosu, różne rodzaje piłek, platforma wibracyjna.

Klub zapewnia indywidualne podejście kadry instruktorskiej, która dobiera odpowiedni trening i służy fachową poradą z zakresu żywienia i rehabilitacji.
Gwarantujemy wysoki poziom zajęć grupowych.
Kadra instruktorska stale podnosi swoje kwalifikacje i oferuje swoim klubowiczom coraz to nowe formy zajęć.

Treningi personalne zaspokajają Wasze indywidualne potrzeby i zapewniają szybką drogę do wymarzonej sylwetki .
Dla zapewnienia pełnego komfortu i bezpieczeństwa przygotowaliśmy przestronną szatnie z szafkami oraz prysznice i toaletkę.

Klub jest kameralny. Tu poczujesz się komfortowo bez względu na wiek i  formę 🙂

Nasi trenerzy i fizjoterapeuci mają odpowiednie kwalifikacje aby zająć się również Klientkami z różnymi schorzeniami,  ciężarnymi, po ciąży a także Klientkami z dużą nadwagą. Specjalizujemy się w odchudzaniu a nasza dietetyk rozpisze jadłospis dla każdego, niezależnie od stanu zdrowia.

Zapraszamy 🙂