Aktualności

8.08.2021

Trening medyczny dla Kobiet w Ciąży!

 

images

Jesteś w ciąży i nie wiesz jak bezpiecznie ćwiczyć? 

Zapraszamy na trening indywidualny z fizjoterapautką :). 

Korzyści z ćwiczeń:

 • zmniejszenie dolegliwości bólowych miednicy i  kręgosłupa
 • zachowanie sprawności fizycznej oraz jakości ciała
 • lepsze przygotowanie do porodu
 • lepsze samopoczucie
 • szybszy powrót do formy po porodzie

Zapraszamy!

info@fitnessart.pl

——————————————————————————

28.08.2020

Nowe zajęcia!

Strong (Sync Nation) – opis zajęć

Zajęcia Sync Nation łączą w sobie trening siłowy, plyometryczny, funkcjonalny i cardio idealnie zsynchronizowane z muzyką. W porównaniu do klasycznej zumby, w tym treningu praktycznie wyeliminowano ruchy opierające się tylko na tańcu. Ćwiczymy wyłącznie z masą własnego ciała, poprawiamy balans mięśniowy oraz dbamy o sylwetkę.

Sync Nation to trening intensywny – podczas zajęć można się spocić i wyrobić kondycję. To idealne rozwiązanie dla osób, które lubią treningi obwodowe, ABS, ABT lub aktualnie modny crossfit. Sync Nation pozwala uzyskać podobne efekty. Kluczową kwestią jest jednak poczucie rytmu. Ćwiczenia zazwyczaj wykonywane są bardzo szybko, a tempo treningowi nadaje muzyka. Dzięki energetycznym brzmieniom w tle uczestnicy zajęć są w stanie wykonać więcej powtórzeń niż ćwicząc bez muzyki. Każdy skłon, podskok czy przysiad mają odzwierciedlenie w dźwiękach.

To idealny trening dla każdego, kto oczekuję szybkich i widocznych efektów, a trwa jedynie niespelna 35min.

—————————————————————————–

 

2.06.2020

Szanowne Klientki!

Od 8 czerwca zapraszamy na naszą kameralną siłownię :). Aby zapewnić Wam bezpieczeństwo siłownia będzie czynna w określonych godzinach a na każdy dwugodzinny przedział czasowy będziemy zapisywać 3 osoby. Zapisy – przez platformę Gymsteer dla Klientek klubowych.

Klientki z kartami zewnętrznymi (OK System, Benefit Systems, Fit Profit) będą mogły się zapisywać telefonicznie 22 773 14 33 w godzinach pracy klubu lub smsem 693 165 445.

Od 15 czerwca będziemy stopniowo uruchamiać zajęcia w klubie. Zapisy – identycznie jak na siłownię.

 

Jednocześnie zapraszamy na treningi online :).

Masz pytania? Nie wiesz jak się zalogować do naszej platformy Gymsteer? Nie wiesz jak się zapisać na trening? Napisz do nas: info@fitnessart.pl

 

Godziny pracy klubu:

pon – pt 8:00-12:00 oraz 18:00-22

sob-nd 8:00-12:00

—————————————————————————–

 

Do wszystkich fanek zumby!
Uruchamiamy dodatkową godzinę tych energetycznych zajęć 🙂 – rozpoczynamy  zumbę w niedzielę o 10:30!
Zajęcia poprowadzi energetyczny, znany i lubiany – OKTAWIAN!
Zapisz się, przyjdź, baw się i spalaj kalorie 🙂

zumba-logo

—————————————————————————-

 

DIAGNOSTYKA Cambridge Diagnostics

Rosnąca świadomość na temat wpływu żywności na organizm człowieka pozwala na zrozumienie funkcjonowania organizmu na różnych poziomach, dzięki czemu zmieniając żywienie możemy bezpośrednio oddziaływać na jego funkcje. Obecnie dzięki rozwojowi nauk biomedycznych i nowoczesnej diagnostyce możemy przeprowadzić kompleksowe badania, pozwalające na dobranie indywidualnych zaleceń żywieniowych, dostosowanych do możliwości i potrzeb organizmu.

Określenie pokarmów, które przyczyniają się do przewlekle odczuwanych dolegliwości jest możliwe za pomocą diagnostyki w kierunku nietolerancji pokarmowej. Badania genetyczne wskażą, których składników pokarmowych organizm potrzebuje więcej do prawidłowego funkcjonowania, a które mogą mieć niekorzystny wpływ. Analiza flory jelitowej i markerów zapalnych pozwoli na rozpoznanie przyczyn zaburzeń m.in. trawiennych, odpornościowych i nastroju. Dzięki badaniu stresu oksydacyjnego możemy już na poziomie molekularnym “uchwycić” zmiany chorobowe, czy przedwczesne starzenie się organizmu.

U nas możesz wykonać profesjonalne testy:

Badanie nietolerancji pokarmowej.

Badanie funkcjonalności przewodu pokarmowego.

Badanie stresu oksydacyjnego.

Badanie predyspozycji genetycznych.

Badanie witaminy D.

—————————————————————————

 

ROZPOCZYNAMY ZAPISY NA  KURS TAŃCA TOWARZYSKIEGO DLA POCZĄTKUJĄCYCH!

Zajęcia odbywają się w poniedziałki o 21:00. Informacje: 22 773 14 33

Towarzyski_2

—————————————————————————————

 

 

KLAUZULA INFORMACYJNA W ZWIĄZKU Z PRZETWARZANIEM DANYCH OSOBOWYCH 


W związku z rozpoczęciem obowiązywania z dniem 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.,  informujemy, że: 

– Administratorem danych osobowych jest  Fitness Art . Dane wykorzystywane są przez Fitness Art do celów kontaktowych, administracyjnych oraz do kontroli wyników i postępów treningowych.

– Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu realizacji usługi;

– Klient posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie .

– W przypadku żądania usunięcia danych Klub zablokuje Kartę Członkowską i możliwość korzystania z usług.

 

REGULAMIN KLUBU FITNESS ART:

 

 1. Członkiem Klubu może zostać osoba, której stan zdrowia zezwala na podjęcie wysiłku fizycznego. Klub nie ponosi odpowiedzialności za ewentualny uszczerbek na zdrowiu Klubowiczów i uczestników zajęć. Każda dorosła osoba korzysta z usług klubu na własną odpowiedzialność.
 2. Członkiem Klubu może zostać osoba niepełnoletnia, pod warunkiem uzyskania zgody rodziców bądź opiekunów i podpisania przez nich stosownego oświadczenia.
 3. Wstęp do klubu możliwy jest dopiero po uregulowaniu wszystkich opłat.
 4. Zabrania się korzystania z usług trenerów nie współpracujących z klubem Fitness Art.
 5. Członek Klubu zobowiązany jest nie odstępować Karty Członkowskiej ani Karnetu osobom trzecim.
 6.  W przypadku zgubienia karty, Klient zobowiązany jest poinformować o tym recepcję. Koszt wyrobienia nowej karty – 10zł – ureguluje Klientka, która zgubiła lub zniszczyła kartę.
 7.  Opłata za niewykorzystane zajęcia nie podlega zwrotowi.
 8.  Faktury są wystawiane wyłącznie na żądanie Klienta przy zakupie karnetu lub w ciągu 7 dni od daty wystawienia paragonu.
 9.  Dyrekcja klubu zastrzega sobie prawo do odmowy przyjęcia do klubu w przypadku nieprzestrzegania regulaminu klubu (np. nieposiadania obuwia na zmianę, niewłaściwego odnoszenia się do współuczestników zajęć, zachowywania się w sposób umniejszający komfort innych klientów, zakłócania zajęć)
 10.  Dyrekcja klubu zastrzega sobie prawa do zmian w planach zajęć. W przypadku zbyt małego zainteresowania (poniżej 7 osób) – dana lekcja może być usunięta z grafiku zajęć.
 11.  Dyrekcja klubu nie ponosi odpowiedzialności za pozostawione bez opieki lub skradzione ubrania i przedmioty wartościowe.
 12.  Członkowie będą ponosić odpowiedzialność finansową za szkody wyrządzone na terenie klubu.
 13.  Zagubienie kluczyka do szafki (lub uszkodzenie) Członek Klubu zobowiązany jest zgłosić recepcji, w przypadku nie odnalezienia (lub uszkodzenia) Klient zobowiązany jest uiścić opłatę w wysokości 20 PLN jako ekwiwalent za wymianę zamka.
 14.  Na niektóre z zajęć obowiązuje rezerwacja miejsc. Rezerwacji można dokonywać osobiście, wpisując się na listę, telefonicznie: (022)773-14-33 *, lub drogą elektroniczną w panelu klienta.

Rezerwację miejsca na zajęciach*  należy odwołać najpóźniej w z jednodniowym wyprzedzeniem, w przeciwnym wypadku zajęcia uznaje się za wykorzystane (przepadają). Odwołanie rezerwacji można dokonywać telefonicznie, osobiście lub drogą elektroniczną. Osoby, które nie odwołały rezerwacji dwukrotnie nie będą mogły zarezerwować zajęć na kolejny miesiąc.

 1.  Członkowie Klubu zobowiązani są do:
 • przestrzegania zasad czystości i higieny
 • korzystania z ręcznika podczas ćwiczeń
 • nie używania telefonu komórkowego podczas zajęć (niedopuszczalne jest nagrywanie i robienie zdjęć w czasie zajęć oraz na terenie klubu bez zgody właściciela)
 • posiadania odpowiedniego do ćwiczeń stroju oraz obuwia
 • kulturalnego odnoszenia się do współćwiczących
 • terminowego dokonywania opłat
 • nie spóźniania się na zajęcia
 1.  Dane osobowe są wykorzystywane i przetwarzane  w na potrzeby Fitness Art (do kontaktu z Klientem, do celów administracyjnych, śledzenia postępów treningowych). Administratorem danych osobowych jest FitnessArt. Dane osobowe nie są przekazywane/sprzedawane  innym podmiotom. Wyjątek mogą stanowić podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście wyłącznie w przypadku, gdy wystąpią z żądaniem przekazania im danych w oparciu o stosowną podstawę prawną.
 2.  Klient posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie .
 3. Zakup usług jest równoznaczny z wyrażeniem zgody   na wykorzystanie i przetwarzanie danych osobowych przez Fitness Art.

 

—————————————————

Zapraszamy na Dzień Kobiet 🙂

Wstęp wolny!

Prosimy o wcześniejsze zapisy 🙂

Senior_FitnessArt

—————————————————

 Kurs Tańca Towarzyskiego dla Początkujących!

towarzyski

Kurs tańca towarzyskiego 2017/2018 rozpoczęty :).

—————————————————

 

choreology

Nowe zajęcia, roztańczone z Michałem Brzyzkim 🙂 Zapraszamy w każdą niedzielę o 11:30.

—————————————————

Drukowanie

Było Super! Dziękujemy 🙂

—————————————————

Miło na poinformować, że w naszym klubie działa już nowy program do obsługi z elektroniczną rejetracją wejść. Karnety miesięczne są teraz ważne 30 dni od daty zakupu.

IMG_20170902_104122_resized_20170902_104254047

—————————————————

 Stretching  czwartki o 20:00 startuje!

 

Zajęcia będą się odbywać cyklicznie, w czwartki o 20:00, poprowadzi je Żaneta. Lekcja trwa 45 min. Zapraszamy!

images

                                           

       —————————————————

  !!!!  NOWE ZAJĘCIA  !!!!  
    TABATA TRAINING

Zapraszamy na nowe zajęcia TABATA TRAINING!
Zajęcia w poniedziałki o 20:00!!! Treningi prowadzi Beata:)

TABATA TRAINING – bardzo intensywny trening interwałowy, który charakteryzują krótkie przerwy wypoczynkowe. Podczas zajęć wykonywanych jest kilka zestawów ćwiczeń (po 8 rund, 20 sekund maksymalnej pracy oraz 10 sekund wypoczynku), mających na celu zmuszenie do jak najmocniejszej pracy, angażujących wszystkie partie mięśni. Trening ten ma na celu podniesienie tempa metabolizmu- nawet do kilkunastu godzin po nim- a także szybką poprawę wydolności. Na zajęciach wykonywanych będzie kilka „Tabat”, po 4 minuty każda. Ze względu na bardzo wysoką intensywność treningu, TABATA zalecana jest osobom średnio-zaawansowanym i zaawansowanym w treningu

tabata