Aktualności

SAMOOBRONA DLA KOBIET

W dziejszych czasach nie brakuje zagrożeń.

Każda kobieta powinna umieć się obronić. Dlatego proponujemy Paniom praktyczny kurs samoobrony z wykwalifikowanym trenerem.

W programie zajęć:

1.
Nauka skutecznych chwytów samoobrony nie wymagających dużej siły i sprawności
fizycznej lecz opierających się na odpowiedniej technice i wiedzy oraz umiejętności unikania ciosów
/chwyty, kopnięcia, uniki itp./
2. Nauka najskuteczniejszych elementów walki wręcz.
3. Ćwiczenia ogólno sprawnościowe i poprawiające kondycję fizyczną, budujące pewność siebie i zwiększające skuteczność samoobrony w sytuacji bezpośredniego zagrożenia.
4. Szkolenie w zakresie zagrożeń w życiu codziennym / na ulicy, w parku, w środkach komunikacji miejskiej, w windzie, w sklepie, w barze czy klubie/ z uwzględnieniem niebezpiecznych sytuacji, na które szczególnie narażone są kobiety
5. Nauka stosowania zasady ograniczonego zaufania, prawidłowej oceny sytuacji zagrożenia i umiejętności unikania niebezpieczeństwa, a także rozpoznawania potencjalnego napastnika i jego zamiarów /mowa ciała/
6. Instruktaż jak radzić sobie ze stresem, strachem i paniką w sytuacji zagrożenia oraz jak budować własną pewność siebie
7. Szkolenie w zakresie stosowania przedmiotów codziennego użytku, które można użyć w obronie własnej w sytuacji ataku napastnika np. dezodorant, plecak, parasolka, długopis itp.
Kurs ruszy po zebraniu się grupy.
Koszt: Karnet na 4 zajęcia – 100 zł
Zajęcia: 60 minut  soboty 11:30

—————————————————————————–

8.08.2021

Trening medyczny dla Kobiet w Ciąży!

 

images

Jesteś w ciąży i nie wiesz jak bezpiecznie ćwiczyć? 

Zapraszamy na trening indywidualny z fizjoterapautką :). 

Korzyści z ćwiczeń:

 • zmniejszenie dolegliwości bólowych miednicy i  kręgosłupa
 • zachowanie sprawności fizycznej oraz jakości ciała
 • lepsze przygotowanie do porodu
 • lepsze samopoczucie
 • szybszy powrót do formy po porodzie

Zapraszamy!

info@fitnessart.pl

—————————————————————————–

Godziny pracy klubu:

pon – pt 8:00-12:00 oraz 18:00-22

sob-nd 8:00-12:00

————————————————————————————–

 

 

KLAUZULA INFORMACYJNA W ZWIĄZKU Z PRZETWARZANIEM DANYCH OSOBOWYCH 


W związku z rozpoczęciem obowiązywania z dniem 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.,  informujemy, że: 

– Administratorem danych osobowych jest  Fitness Art . Dane wykorzystywane są przez Fitness Art do celów kontaktowych, administracyjnych oraz do kontroli wyników i postępów treningowych.

– Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu realizacji usługi;

– Klient posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie .

– W przypadku żądania usunięcia danych Klub zablokuje Kartę Członkowską i możliwość korzystania z usług.

 

REGULAMIN KLUBU FITNESS ART:

 

 1. Członkiem Klubu może zostać osoba, której stan zdrowia zezwala na podjęcie wysiłku fizycznego. Klub nie ponosi odpowiedzialności za ewentualny uszczerbek na zdrowiu Klubowiczów i uczestników zajęć. Każda dorosła osoba korzysta z usług klubu na własną odpowiedzialność.
 2. Członkiem Klubu może zostać osoba niepełnoletnia, pod warunkiem uzyskania zgody rodziców bądź opiekunów i podpisania przez nich stosownego oświadczenia.
 3. Wstęp do klubu możliwy jest dopiero po uregulowaniu wszystkich opłat.
 4. Zabrania się korzystania z usług trenerów nie współpracujących z klubem Fitness Art.
 5. Członek Klubu zobowiązany jest nie odstępować Karty Członkowskiej ani Karnetu osobom trzecim.
 6.  W przypadku zgubienia karty, Klient zobowiązany jest poinformować o tym recepcję. Koszt wyrobienia nowej karty – 10zł – ureguluje Klientka, która zgubiła lub zniszczyła kartę.
 7.  Opłata za niewykorzystane zajęcia nie podlega zwrotowi.
 8.  Faktury są wystawiane wyłącznie na żądanie Klienta przy zakupie karnetu lub w ciągu 7 dni od daty wystawienia paragonu.
 9.  Dyrekcja klubu zastrzega sobie prawo do odmowy przyjęcia do klubu w przypadku nieprzestrzegania regulaminu klubu (np. nieposiadania obuwia na zmianę, niewłaściwego odnoszenia się do współuczestników zajęć, zachowywania się w sposób umniejszający komfort innych klientów, zakłócania zajęć)
 10.  Dyrekcja klubu zastrzega sobie prawa do zmian w planach zajęć. W przypadku zbyt małego zainteresowania (poniżej 7 osób) – dana lekcja może być usunięta z grafiku zajęć.
 11.  Dyrekcja klubu nie ponosi odpowiedzialności za pozostawione bez opieki lub skradzione ubrania i przedmioty wartościowe.
 12.  Członkowie będą ponosić odpowiedzialność finansową za szkody wyrządzone na terenie klubu.
 13.  Zagubienie kluczyka do szafki (lub uszkodzenie) Członek Klubu zobowiązany jest zgłosić recepcji, w przypadku nie odnalezienia (lub uszkodzenia) Klient zobowiązany jest uiścić opłatę w wysokości 20 PLN jako ekwiwalent za wymianę zamka.
 14.  Na niektóre z zajęć obowiązuje rezerwacja miejsc. Rezerwacji można dokonywać osobiście, wpisując się na listę, telefonicznie: (022)773-14-33 *, lub drogą elektroniczną w panelu klienta.

Rezerwację miejsca na zajęciach*  należy odwołać najpóźniej w z jednodniowym wyprzedzeniem, w przeciwnym wypadku zajęcia uznaje się za wykorzystane (przepadają). Odwołanie rezerwacji można dokonywać telefonicznie, osobiście lub drogą elektroniczną. Osoby, które nie odwołały rezerwacji dwukrotnie nie będą mogły zarezerwować zajęć na kolejny miesiąc.

 1.  Członkowie Klubu zobowiązani są do:
 • przestrzegania zasad czystości i higieny
 • korzystania z ręcznika podczas ćwiczeń
 • nie używania telefonu komórkowego podczas zajęć (niedopuszczalne jest nagrywanie i robienie zdjęć w czasie zajęć oraz na terenie klubu bez zgody właściciela)
 • posiadania odpowiedniego do ćwiczeń stroju oraz obuwia
 • kulturalnego odnoszenia się do współćwiczących
 • terminowego dokonywania opłat
 • nie spóźniania się na zajęcia
 1.  Dane osobowe są wykorzystywane i przetwarzane  w na potrzeby Fitness Art (do kontaktu z Klientem, do celów administracyjnych, śledzenia postępów treningowych). Administratorem danych osobowych jest FitnessArt. Dane osobowe nie są przekazywane/sprzedawane  innym podmiotom. Wyjątek mogą stanowić podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście wyłącznie w przypadku, gdy wystąpią z żądaniem przekazania im danych w oparciu o stosowną podstawę prawną.
 2.  Klient posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie .
 3. Zakup usług jest równoznaczny z wyrażeniem zgody   na wykorzystanie i przetwarzanie danych osobowych przez Fitness Art.

 

—————————————————

Miło na poinformować, że w naszym klubie działa już nowy program do obsługi z elektroniczną rejetracją wejść. Karnety miesięczne są teraz ważne 30 dni od daty zakupu.

IMG_20170902_104122_resized_20170902_104254047

—————————————————

 Brzuch&Stretching  czwartki o 20:00 startuje!

 

Zajęcia będą się odbywać cyklicznie, w czwartki o 20:00, poprowadzi je Żaneta. Lekcja trwa 50 min. Zapraszamy!

images

                                           

       —————————————————