Plan zajęć

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
08:30
09:20
Marzena
ZUMBA
ZUMBATaniec, zabawa i spalanie kalorii!
08:30
09:20
Shape
ŻANETA
08:30
09:20
Szkoła Kręgosłupa/Stretching
ŻANETA
08:30
09:20
TBC
ŻANETA
08:30
09:20
RAMIONA, BRZUCH&STRETCH
ANETA
RAMIONA, BRZUCH&STRETCHKształtowanie sylwetki, rozciąganie.
10:00
11:00
JOGA O PORANKU
HUBERT
10:00
11:00
JOGA O PORANKU
HUBERT
10:00
10:50
Grupa zamknięta
Program Odchudzający
KUBA
11:30
12:30
TRWAJĄ ZAPISY!!!
SAMOOBRONA DLA KOBIET
Paweł
SAMOOBRONA DLA KOBIETTRWAJĄ ZAPISY !!!
18:00
19:00
JOGA
AGNIESZKA
18:00
19:00
JOGA
AGNIESZKA
19:00
19:45
INTERWAŁ
Aneta
19:00
19:50
ZGRABNE UDA I POŚLADKI
MARTA W.
19:15
19:45
SUPER BRZUCH
DOMINIK
SUPER BRZUCHRzeźba, kształtowanie ciała
19:00
19:50
TBC
ŻANETA
19:00
19:50
SHAPE FACTORY
MARTA
SHAPE FACTORYKształtowanie sylwetki !
20:00
20:50
PILATES/SZKOŁA KRĘGOSŁUPA
ANIA
20:00
20:50
Grupa zamknięta
Program Odchudzający
KUBA
20:00
20:45
ZUMBA
DOMINIK
20:00
20:50
BRZUCH&STRETCH
Żaneta
BRZUCH&STRETCHĆwiczenia mięśni brzucha oraz porządne rozciąganie 🙂
20:00
20:50
PILATES/SZKOŁA KRĘGOSŁUPA
MARTA
21:15
22:05
ZUMBA
ŁUKASZ GRABOWSKI
21:00
21:50
SALSATION
ALICJA
SALSATIONZabawa, taniec, spalanie!
21:00
21:50
ZUMBA
ŁUKASZ GRABOWSKI

Poniedziałek

  • ZUMBA
    08:30 - 09:20
  • JOGA
    18:00 - 19:00
  • INTERWAŁ
    19:00 - 19:45
  • PILATES/SZKOŁA KRĘGOSŁUPA
    20:00 - 20:50

Wtorek

  • Shape
    08:30 - 09:20
  • JOGA O PORANKU
    10:00 - 11:00
  • ZGRABNE UDA I POŚLADKI
    19:00 - 19:50
  • Program Odchudzający
    20:00 - 20:50
  • ZUMBA
    21:15 - 22:05

Środa

  • Szkoła Kręgosłupa/Stretching
    08:30 - 09:20
  • JOGA
    18:00 - 19:00
  • SUPER BRZUCH
    19:15 - 19:45
  • ZUMBA
    20:00 - 20:45
  • SALSATION
    21:00 - 21:50

Czwartek

  • TBC
    08:30 - 09:20
  • JOGA O PORANKU
    10:00 - 11:00
  • TBC
    19:00 - 19:50
  • BRZUCH&STRETCH
    20:00 - 20:50

Piątek

  • RAMIONA, BRZUCH&STRETCH
    08:30 - 09:20
  • SHAPE FACTORY
    19:00 - 19:50
  • PILATES/SZKOŁA KRĘGOSŁUPA
    20:00 - 20:50
  • ZUMBA
    21:00 - 21:50

Sobota

  • SAMOOBRONA DLA KOBIET
    11:30 - 12:30

Niedziela

  • Program Odchudzający
    10:00 - 10:50