Plan zajęć

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
08:00
08:50
obowiązuje rezerwacja
INDOOR CYCLING
Magda Sz.
INDOOR CYCLINGwyska intensywność, obowiązuje rezerwacja
08:30
09:20
Nowość!
ZUMBA/ LATINO
Marzena/Żaneta
ZUMBA/ LATINOw pierwszej połowie miesiąca zumba, w drugiej latino +brzuszki
08:30
09:20
SHAPE
Żaneta
SHAPEkształtowanie sylwetki!
08:30
09:20
ZGRABNE UDA I POŚLADKI
Żaneta
ZGRABNE UDA I POŚLADKIzajęcia o średnim stopniu trudności i intensywności
08:30
09:20
TBC
Monika P.
TBCzajęcia o średnim stopniu trudności i intensywności
08:30
09:20
RAMIONA I BRZUCH
Ania B.
RAMIONA I BRZUCHrzeźba, kondycja
09:20
10:20
joga vinyasa
JOGA
Monika
09:30
10:20
PILATES/SZKOŁA KRĘGOSŁUPA
Monika P.
09:30
10:30
JOGA O PORANKU
Kasia M.
09:30
10:15
45 min
STRETCHING
Żaneta
STRETCHINGZajęcia dla wszystkich, rozciąganie.
09:30
10:30
JOGA O PORANKU
Kasia M.
09:30
10:20
Szkoła Kręgosłupa/Body Art
Ania B.
Szkoła Kręgosłupa/Body ArtZajęcia prozdrowotne, kształtujące ciało, wykonywane powoli do relaksującej muzyki, bez użycia ciężarków.
09:30
10:20
TRENING FUNKCJONALNY
Marta W.
TRENING FUNKCJONALNYzajęcia o średniej intensywności, tempo zmienne, trening konddycyjny i wzmacniający
10:30
11:30
zajęcia z dofinansowaniem
GIMNASTYKA DLA SENIORÓW
GIMNASTYKA DLA SENIORÓWGimnastyka ogólnokondycyjna dla Seniorów
10:30
11:30
zajęcia z dofinansowaniem
GIMNASTYKA DLA SENIORÓW
GIMNASTYKA DLA SENIORÓWGimnastyka ogólnokondycyjna dla Seniorów
10:30
11:20
RAMIONA I BRZUCH
Żaneta/Marta W.
RAMIONA I BRZUCHrzeżba, kondycja
10:30
12:00
1,5h
SALSATION/CHOREOLOGY
Michał
SALSATION/CHOREOLOGYtaniec, spalanie, świetna zabawa
11:00
12:00
zajęcia z dofinansowaniem
GIMNASTYKA REHABILITACYJNA DLA SENIORÓW
GIMNASTYKA REHABILITACYJNA DLA SENIORÓWGIMNASTYKA REHABILITACYJNA DLA SENIORÓW
11:00
12:00
zajęcia z dofinansowaniem
GIMNASTYKA REHABILITACYJNA DLA SENIORÓW
GIMNASTYKA REHABILITACYJNA DLA SENIORÓWGIMNASTYKA REHABILITACYJNA DLA SENIORÓW
11:30
12:20
ZUMBA
Marzena
ZUMBAwspaniała zabawa i spalanie kalorii
18:00
19:00
JOGA
Grzegorz
18:00
18:50
TBC
Monika P.
TBCKształtowanie, kondycja
18:00
19:00
joga vinyasa
JOGA
Monika
18:00
18:50
TBC
Żaneta
TBCKondycja, wzmacnianie, rzeźba, wszystkie partie mięśni
19:00
19:50
TBC
Żaneta
TBCzajęcia o średnim stopniu intensywności
19:00
19:50
ZGRABNE UDA I POŚLADKI
Monika P.
ZGRABNE UDA I POŚLADKIzajęcia o średnim stopniu intensywności
19:00
19:50
Agnieszka T.
TBC
TBCZajęcia ogólnokondycyjne, rzeźba i spalanie.
19:00
19:50
TBC
Żaneta
TBCzajęcia o średnim stopniu trudności i intensywności
19:00
19:50
Nowość!
SHAPE FACTORY
Marta
SHAPE FACTORYKształtowanie sylwetki !
20:00
20:50
Żaneta
POWER GYM (SZTANGI)
POWER GYM (SZTANGI)Kszatłtowanie ciała, rzeźba.
20:00
20:50
PILATES/SZKOŁA KRĘGOSŁUPA
Monika P
20:00
20:50
ZUMBA
Agnieszka Tertel
ZUMBAwspaniała zabawa i spalanie kalorii
20:00
20:45
45 min.
STRETCHING
Żaneta
STRETCHINGzajęcia dla wszystkich, rozciąganie
20:00
20:50
PILATES/SZKOŁA KRĘGOSŁUPA
Marta J.
PILATES/SZKOŁA KRĘGOSŁUPAzajęcia prozdrowotne, nastawione na wzmacnianie gorsetu mięśnowego kręgosłupa oaz wszystkich mięśni.
21:00
22:00
TANIEC TOWARZYSKI
Przemek
TANIEC TOWARZYSKIgrupa początkująca
21:00
22:00
obowiązuje rezerwacja
INDOOR CYCLING
Krzysztof A.
INDOOR CYCLINGwysoka intensywność; obowiązuje rezerwacja
21:00
21:50
Agnieszka Tertel
ZUMBA/SALSATION
OBOWIĄZUJĄ ZAPISY
ZUMBA/SALSATIONZajęcia zumby przelatane z Salsation. Wsaniała zabawa i spalanie! Obowiązują zapisy!
21:00
21:50
obowiązuje rezerwacja
INDOOR CYCLING
Magda Sz.
INDOOR CYCLINGwysoka intensywność; obowiązuje rezerwaja
21:00
22:00
SALSATION
Michał
SALSATIONspalanie i świetna zabawa!

Poniedziałek

  • ZUMBA/ LATINO
    08:30 - 09:20
  • PILATES/SZKOŁA KRĘGOSŁUPA
    09:30 - 10:20
  • GIMNASTYKA DLA SENIORÓW
    10:30 - 11:30
  • JOGA
    18:00 - 19:00
  • TBC
    19:00 - 19:50
  • POWER GYM (SZTANGI)
    20:00 - 20:50
  • TANIEC TOWARZYSKI
    21:00 - 22:00

Wtorek

  • SHAPE
    08:30 - 09:20
  • JOGA O PORANKU
    09:30 - 10:30
  • GIMNASTYKA REHABILITACYJNA DLA SENIORÓW
    11:00 - 12:00
  • TBC
    18:00 - 18:50
  • ZGRABNE UDA I POŚLADKI
    19:00 - 19:50
  • PILATES/SZKOŁA KRĘGOSŁUPA
    20:00 - 20:50
  • INDOOR CYCLING
    21:00 - 22:00

Środa

  • ZGRABNE UDA I POŚLADKI
    08:30 - 09:20
  • STRETCHING
    09:30 - 10:15
  • GIMNASTYKA DLA SENIORÓW
    10:30 - 11:30
  • JOGA
    18:00 - 19:00
  • TBC
    19:00 - 19:50
  • ZUMBA
    20:00 - 20:50
  • ZUMBA/SALSATION
    21:00 - 21:50

Czwartek

  • TBC
    08:30 - 09:20
  • JOGA O PORANKU
    09:30 - 10:30
  • TBC
    18:00 - 18:50
  • TBC
    19:00 - 19:50
  • STRETCHING
    20:00 - 20:45
  • INDOOR CYCLING
    21:00 - 21:50

Piątek

  • RAMIONA I BRZUCH
    08:30 - 09:20
  • Szkoła Kręgosłupa/Body Art
    09:30 - 10:20
  • GIMNASTYKA REHABILITACYJNA DLA SENIORÓW
    11:00 - 12:00
  • SHAPE FACTORY
    19:00 - 19:50
  • PILATES/SZKOŁA KRĘGOSŁUPA
    20:00 - 20:50
  • SALSATION
    21:00 - 22:00

Sobota

  • INDOOR CYCLING
    08:00 - 08:50
  • JOGA
    09:20 - 10:20
  • RAMIONA I BRZUCH
    10:30 - 11:20
  • ZUMBA
    11:30 - 12:20

Niedziela

  • TRENING FUNKCJONALNY
    09:30 - 10:20
  • SALSATION/CHOREOLOGY
    10:30 - 12:00