O Klubie

Fitness Art jest klubem dla Pań . Jego powierzchnia użytkowa usytuowana jest na górnym poziomie. Przygotowaliśmy dwie sale : salę fitness – przestronną, klimatyzowaną z dużą ilością okien, na której odbywają się zajęcia typu fitness, formy taneczne poprawiające kondycję i wydolność organizmu , joga i zajęcia prozdrowotne; oraz salę ćwiczeń siłowych wyposażoną w maszyny siłowe ( siłownia dla Pań) a także urządzenia cardio. Oprócz maszyn nasza siłownia wyposażona jest w dodatkowe przybory, które urozmaicają treningi, na przykład TRX, Bosu, różne rodzaje piłek, platforma wibracyjna.

Klub zapewnia indywidualne podejście kadry instruktorskiej, która dobiera odpowiedni trening i służy fachową poradą z zakresu żywienia i rehabilitacji.
Gwarantujemy wysoki poziom zajęć grupowych.
Kadra instruktorska stale podnosi swoje kwalifikacje i oferuje swoim klubowiczom coraz to nowe formy zajęć.
Zapewniamy również relaks i odnowę biologiczną.
U nas znajdziesz szeroka gamę zabiegów na ciało i masaży. A sesje na solarium podkreślą osiągnięte rezultaty.
Treningi personalne zaspokajają Wasze indywidualne potrzeby i zapewniają szybką drogę do wymarzonej sylwetki .
Dla zapewnienia pełnego komfortu i bezpieczeństwa przygotowaliśmy przestronną szatnie z szafkami oraz prysznice i toaletkę.
U nas nie musisz zapisywać się na zajęcia. Możesz uczęszczać zmiennie na odpowiadające Ci godziny. Zapewniamy bezpłatne miejsca parkingowe. Zapraszamy do odwiedzenia naszego klubu.