Zespół Fitness Art

 


Paweł Kalinowski

Licencjonowany instruktor samoobrony i sportów walki z ramienia Polskiej Akademii Sportu. Swoją wiedzę, popartą wieloletnim doswiadczeniem zdobywał u najlepszych specjalistow z Polski i Europy. Prawdziwy pasjonat sportow walki, trener personalny w zakresie roznych stylow walki jak: boks, kickboxing, muay thai czy systemow walki Krav Maga. Z duzym powodzeniem prowadzi sportowe zajecia z samoobrony, adresowane specjalnie dla kobiet, cieszące się dużym zainteresowaniem i coraz wiekszą popularnoscią.

 

 


Aneta Dziewulska

Jestem instruktorką fitness od 2002 roku.Moja fascynacja tą aktywnością zaczęła się już w liceum. Szybko hobby przemieniło się w sposób na życie i z aktywnej uczestniczki zajęć stałam się trenerem.Brałam udział w licznych szkoleniach, maratonach, konwencjach i warsztatach. Zajęcia prowadzę z pełnym zaangażowaniem oraz pasją, starając się zarazić uczestników pozytywną energią, dać im wsparcie oraz poczucie dobrze wykonanej pracy.Szczególną uwagę przywiązuję do bezpieczeństwa oraz poprawnej techniki wykonywanych ćwiczeń.

Cenię sobie profesjonalizm, dlatego cały czas staram się podnosić swoje kwalifikacje.
Praca z ludźmi daje mi ogromną satysfakcję oraz siłę do pokonywania swoich słabości.

 


Marta Wrona

Najgorszy przedmiot w szkole? WF! A potem w czasie studiów odkryłam fitness i fascynacja trwa do dzisiaj. Z Fitness Art jestem związana od 2007 roku. Początkowo jako uczestniczka, a potem, po przebyciu profesjonalnych kursów, jako instruktorka zajęć fitness i step fitness. Jeśli marzysz o wyszczupleniu sylwetki oraz wzmocnieniu mięśni zapraszam na TBC i Shape Factory. Nie tylko poprawisz kondycję  fizyczną, ujędrnisz ciało, spalisz tkankę tłuszczową, ale także przekonasz się, jak pozytywnie zajęcia te wpływają na poczucie rytmu i koordynację ruchową. Chcesz wzmocnić kręgosłup, poprawić postawę ciała i wyrzeźbić smukłą sylwetkę bez forsownego wysiłku? Spotkajmy się na pilatesie! Jakąkolwiek formę wybierzesz, moc endorfin i pozytywnej energii gwarantowana!

 


Joanna Piotrkiewicz

Absolwentka AWF, wydziału Rehabilitacji Ruchowej – fizjoterapeuta, dietetyk sportowy i kliniczny, pasjonatka Szkoły Kręgosłupa, trener personalny (trening medyczny). Certyfikowany terapeuta metody McKenzie (diagnozowanie i leczenie zespołów bólowych kręgosłupa), terapeutka DBC (Documentation Based Care). Nieustannie podnosi kwalifikacje w zakresie leczenia bólów kręgosłupa, dietetyki i odchudzania.  Propagatorka bezpiecznego fitnessu.  Od wielu lat,  z sukcesami,  zajmuje się odchudzaniem osób z dużą nadwagą.


Jakub Kraśniewski

Jakub Kraśniewski

Trener personalny z wieloletnim doświadczeniem, absolwent podyplomowych studiów Żywienie i Wspomaganie Dietetyczne w Sporcie oraz licznych szkoleń w tematyce odżywiania i treningu.
Skutecznie prowadzi programy odchudzające dla osób borykających się z dużą nadwagą.

 


Dobre 2

Łukasz Grabowski

Łukasz Grabowski – tego nazwiska też przedstawiać nie trzeba. Instruktor zumby, trener salsy, bachaty, kizomby i zouk`a. Znany, uwielbiany i rozchwytywany w całej Warszawie i Polsce. Na jego zajęcia przychodzą tłumy. Swój czar rozsiewa nie tylko w stolicy, ale przyciąga ludzi w każdym miejscu, w którym się pojawia. Zumba stała się jego wielką pasja, a miłość do tańca widać w każdej choreografii. Przystojny wulkan niespożytej energii, charyzmy i pozytywnego zakręcenia. Ma fantastyczny kontakt z kursantami, wszędzie go pełno, a uśmiechem i dobrym humorem zaraża już od momentu wejścia na zajęcia
Będzie gorąąąąąco!!!!!!!


 

Hubert Suder

Praktykę jogi  rozpocząłem w 1999 roku, w metodzie B.K.S. Iyengara, w Poznaniu gdzie studiowałem i ukończyłem ogrodnictwo na Akademii Rolniczej.  Równolegle zafascynowałem się naturą, przyrodą oraz naturą i wnętrzem człowieka na ścieżce jogi.  Od 2012 roku dzielę się umiejętnościami,  ucząc. Na początku we Wrocławiu, teraz w Warszawie i okolicach. Jestem certyfikowanym nauczycielem jogi metody B.K.S.Iyengara. Ukończyłem studia podyplomowe rekreacji  ruchowej o specjalności joga na             AWF W-wa.

Przez te wszystkie lata zbierałem doświadczenie w uczestnictwie w wielu warsztatach, konwencjach jogi, praktykując inne formy ruchu, czerpiąc z metod tj Feldenkraist, TRE, Mindfullness, Vipasana i  wiele innych oraz w doświadczeniach poszerzających świadomość.


 

Żaneta Dziubińska

Żaneta Dziubińska

Żaneta Dziubińska

Mgr zarządzania i marketingu. Zaczęło się od tańca…na początku towarzyski, potem nowoczesny i hip hop. Później odkryłam fitness, który z hobby stał się pasją i sposobem na życie. Owocem tego jest dyplom instruktora fitness z uprawnieniami państwowymi oraz przeróżne szkolenia. Silna wola, charyzma, temperament i ogromna sympatia do pracy z ludźmi pomaga jej dążyć do doskonałości i to ze szczerym uśmiechem na twarzy. Ulubione zajęcia, to te łączące fitness z tańcem (latino, sexy dance) oraz treningi wzmacniające-ogólnorozwojowe.


 

Agnieszka Bolek

Jestem nauczycielką vinyasa jogi, pasjonatką biegania i zdrowego stylu życia
Jogę praktykuję od 2012 roku. Jest dla mnie nie tylko formą ruchu rozwijającą ciało, ale
przede wszystkim praktyką duchową, która bardzo mocno łączy się ze stylem życia. Jogi
zaczęłam nauczać 3 lata temu po ukończeniu kursu nauczycielskiego
Vinyasa Joga
RYT 200h
(kurs certyfikowany przez Yoga Alliance) w Astanga Yoga Studio w Warszawie. Zajęcia jogi to
dla mnie niezwykły rodzaj spotkania z drugim człowiekiem, w czasie którego pomagam mu
wzmocnić i uelastycznić ciało, zbudować dyscyplinę przez regularną praktykę oraz podnieść
świadomość i znaczenie oddechu. Największą radością dla mnie jest, gdy praktykujący
wychodzą z zajęć z dobrą energią, wyciszoną głową oraz rozciągniętym, elastycznym i
sprawnym ciałem.

 


 

Marzena Siła

Specjalizuje się w treningu Zumba Fitness. Od lat związana ze sportem. Od 13 lat zajmuje się wizażem. Zawodowo plastyk – charakteryzator. Wolne chwile spędza aktywnie – jeździ na rowerze i rolkach. Poza aktywnością fizyczną lubi czytać książki i dokształcać się w różnych formach treningowych oraz dietetyce. Dzięki treningom z Marzeną zyskasz samoakceptację i pewność siebie.

 

 

 

 


 

Alicja Dyląg

Alicja nie umie żyć bez tańca! Jeden dzień bez jakichkolwiek zajęć i zaczyna się lawina złych emocji: płacz, depresja i zgrzytanie zębów 😄 Dlatego, żeby do tego nie dopuścić, Ala codziennie stara się spędzić na zajęciach godzinkę lub 2… (czasem 5 😎). Alicja jest instruktorką Salsation, Zumby, Zumby Kids, reggaetonu i kizomby💃🏽, jednak cały czas lubi poznawać nowe style i rozwijać się w nich, w szczególności dancehall.
Na zajęciach, które prowadzi, Ala stawia przede wszystkim na rozwój, ale wszystko odbywa się w luźnej atmosferze, dzięki czemu można się wiele nauczyć, spocić, zmęczyć, ale też naładować mega pozytywną energią i endorfinami 🙂

Dominik Januszewski

Mega energia, uśmiech i  niebywała motywacja, to wszystko bije od Dominika na każdych zajęciach, które zaczyna prowadzić. Profesjonalny i zaangażowany cokolwiek robi. Na jego treningach na pewno dostaniesz pozytywny zastrzyk energii i optymizmu. Prowadzi zarówno zajęcia taneczne jak i wzmacniające. Jest również trenerem personalnym.