Zespół Fitness Art

Joanna Piotrkiewicz

Joanna Piotrkiewicz

Joanna Piotrkiewicz

Absolwentka AWF, wydziału Rehabilitacji Ruchowej – fizjoterapeuta, dietetyk sportowy i kliniczny, pasjonatka Szkoły Kręgosłupa, trener personalny. Certyfikowany terapeuta metody McKenzie (diagnozowanie i leczenie zespołów bólowych kręgosłupa). Nieustannie podnosi kwalifikacje w zakresie leczenia bólów kręgosłupa, dietetyki i odchudzania.  Propagatorka bezpiecznego fitnessu.


Jakub Kraśniewski

Jakub Kraśniewski

Jakub Kraśniewski

Trener personalny z wieloletnim doświadczeniem, absolwent podyplomowych studiów Żywienie i Wspomaganie Dietetyczne w Sporcie oraz licznych szkoleń w tematyce odżywiania i treningu.
Skutecznie prowadzi programy odchudzające dla osób borykających się z dużą nadwagą.


 

 

Dobre 2

Łukasz Grabowski

Łukasz Grabowski – tego nazwiska też przedstawiać nie trzeba. Instruktor zumby, trener salsy, bachaty, kizomby i zouk`a. Znany, uwielbiany i rozchwytywany w całej Warszawie i Polsce. Na jego zajęcia przychodzą tłumy. Swój czar rozsiewa nie tylko w stolicy, ale przyciąga ludzi w każdym miejscu, w którym się pojawia. Zumba stała się jego wielką pasja, a miłość do tańca widać w każdej choreografii. Przystojny wulkan niespożytej energii, charyzmy i pozytywnego zakręcenia. Ma fantastyczny kontakt z kursantami, wszędzie go pełno, a uśmiechem i dobrym humorem zaraża już od momentu wejścia na zajęcia
Będzie gorąąąąąco!!!!!!!


 

Oktawian Zagórski

Oktawian Zagórski

Oktawian Zagórski

Instruktor tańca oraz fitness. Specjalizuje się w tańcach: Hip-hop z elementami electro, street dance, oraz wszelkiego rodzaju zajęcia fitness. Jego najnowszą pasją jest Zumba.
Jest członkiem światowej organizacji instruktorów Zumba Instructor Network.
Oktawian studiuje w Gdyńskiej Szkole Artystycznej na kierunku wokalno-estradowym gdzie cały czas poprawia swoje umiejętności zarówno z tańca jak i śpiewu.

 

 

 

 

 

 

 

 

Żaneta Dziubińska

Żaneta Dziubińska

Żaneta Dziubińska

Mgr zarządzania i marketingu. Zaczęło się od tańca…na początku towarzyski, potem nowoczesny i hip hop. Później odkryłam fitness, który z hobby stał się pasją i sposobem na życie. Owocem tego jest dyplom instruktora fitness z uprawnieniami państwowymi oraz przeróżne szkolenia. Silna wola, charyzma, temperament i ogromna sympatia do pracy z ludźmi pomaga jej dążyć do doskonałości i to ze szczerym uśmiechem na twarzy. Ulubione zajęcia, to te łączące fitness z tańcem (latino, sexy dance) oraz treningi wzmacniające-ogólnorozwojowe.


 

Katarzyna Markowska

Katarzyna Markowska

Katarzyna Markowska

Nauczyciel hatha-jogi metodą BKS Iyengara stopnia Introductory II. Uczennica Konrada Kocota, Romana Grzeszykowskiego oraz Marka Migały. Uczestniczka wielu kursów z wybitnymi nauczycielami jogi zza granicy, m.in. Faeqiem Birią, Gabriellą Giubilaro, Sharatem Arorą. Praktykuje jogę od 2000 roku, uczy od 6 lat. Związana zawodowo z warszawską szkołą hatha – jogi Akademią Asan, gdzie prowadzi stałe zajęcia dla dorosłych oraz wyjazdowe kursy. Prowadziła m.in. zajęcia z jogo dla dzieci z chorobami nowotworowymi we współpracy z Fundacją Spełnionych Marzeń. Zajmuje się także teatrem ruchu i pantomimą. Pomysłodawca i współtwórczyni Fundacji Sztuka Ciała. Tworzy projekty łączące jogę i sztukę: w lipcu 2012 współprowadziła autorski warsztat „Joga/butoh” wraz ze Stowarzyszeniem Ale Wiocha i Teatrem Performer. Prywatnie mama Michała.


Grzegorz Węgłowski

Grzegorz Węgłowski

Grzegorz Węgłowski

Jogę praktykuję od 2006 roku. Od 2009 roku nauczam.
Ukończyłem trzyletni kurs nauczycielski u Konrada Kocota organizowany przez Polskie Stowarzyszenie Jogi Iyengara. Posiadam dyplom nauczycielski w stopniu Introductory II. W 2007 roku ukończyłem czteromiesięczny trening Brachmachari w ośrodku Kriya Yogi w Indiach. W 2011 roku przez trzy tygodnie uczęszczałem do Instytutu Jogi Iyengara w Punie/Indie. W jodze najważniejsza jest praktyka, szczera i zdyscyplinowana. Tam gdzie kończy się umysł, zaczyna się joga.


 

Michał Kurpet

Michał Kurpet

Michał Kurpet

Absolwent AWF Warszawa, instruktor fitness i tańca. Lider Z-TEAM. Trenował taniec towarzyski, jazzowy, ludowy i balet. Występował podczas tras koncertowych polskich i zagranicznych gwiazd.
Jeden z pierwszych w Polsce instruktorów i międzynarodowych prezenterów Zumba R Fitness. Przez wiele lat związany z warszawskimi klubami fitness i szkołami tańca.
Współorganizator Warsaw Salsa Festival, Summer Fitness Festival i konwencji Fit Style. Występuje na polskich i zagranicznych konwencjach fitness, maratonach Zumba R Fitness i masterclasach. Organizator wczasów fitness i zumba party.
Członek teamu Zumba Polska, promującego program Zumba R Fitness na międzynarodowych konwencjach. Prezenter programu Sh’bam, szkoły Less Mils.

Jego motto to: „prowadź zajęcia tak, jakby to były Twoje ostatnie w życiu”.
Największą nagrodą dla niego jest uśmiech i zadowolenie uczestników.


 

Michał Brzyzki

Michał Brzyzki

Michał Brzyzki

instruktor Zumba® i Salsation®

Instruktor SALSATION®, CHOREOLOGY by Salsation® i Zumba®. Uczestnik pierwszego szkolenia Salsation® w Europie oraz pierwszego szkolenia CHOREOLOGY by Salsation® w Polsce. Z zawodu architekt, z zamiłowania instruktor dance fitness. W Salsation® zakochał się od pierwszego wejrzenia. Połaczenie treningu funkcjonalnego z elementami wielu stylów tanecznych daje niesamowite możliwości zabawy i rozwoju oraz odnajdowania pozytywnej energii. Uczestnik wielu warsztatów Salsation® i dance-fitness. Cały czas zwiększa swoje umiejętności i kwalifikacje. „Zależy mi, żeby każdy na zajęciach miał …. FUN !!! ”