Zespół Fitness Art

Joanna Piotrkiewicz

Joanna Piotrkiewicz

Joanna Piotrkiewicz 

Absolwentka AWF, wydziału Rehabilitacji Ruchowej – fizjoterapeuta, dietetyk pasjonatka Szkoły Kręgosłupa, trener personalny. Certyfikowany terapeuta metody McKenzie (diagnozowanie i leczenie zespołów bólowych kręgosłupa). Nieustannie podnosi kwalifikacje w zakresie leczenia bólów kręgosłupa, dietetyki i odchudzania.  Propagatorka bezpiecznego fitnessu.


Jakub Kraśniewski

Jakub Kraśniewski

Jakub Kraśniewski

Trener personalny z wieloletnim doświadczeniem, absolwent podyplomowych studiów Żywienie i Wspomaganie Dietetyczne w Sporcie oraz licznych szkoleń w tematyce odżywiania i treningu.
Skutecznie prowadzi programy odchudzające dla osób borykających się z dużą nadwagą.


 


Marcin Sochacki

Marcin Sochacki

Marcin Sochacki

Instruktor tańca towarzyskiego oraz fitness. Student Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Tancerz najwyższej międzynarodowej klasy tanecznej „S”.
Wielokrotny finalista Mistrzostw Polski, Mistrz Polski w klasie „A” w tańcach standardowych. Mimo młodego wieku ma wieloletnie doświadczenie w nauczaniu zarówno dzieci, jak i dorosłych.
Tańczy od 8 roku życia. Tancerz w programie Roberta Janowskiego „Jaka to melodia”. Nawet najtrudniejsze sekwencje kroków z nim stają się proste. W łatwy i czytelny sposób przedstawia choreografie .
Kładzie duży nacisk na indywidualne podejście do każdego z kursantów. Miłośnik tańca, zaraża nim innych.


 

Maciej Piwiński

Maciej Piwiński

Maciej Piwiński

Rocznik 1979. Do 2003 roku zawodnik jednego z warszawskich klubów tańca towarzyskiego z licencją Polskiego Towarzystwa Tanecznego od 1992 roku, brał udział w ponad 100 turniejach tańca towarzyskiego w Polsce i poza jej granicami, oraz w licznych pokazach tanecznych. Od 1998 roku dyplomowany instruktor tańca towarzyskiego zweryfikowany przez ówczesne Ministerstwo Kultury i Sztuki po dwuletnim kursie. Odbył roczny kurs oraz staż sędziowski z pozytywnie złożonym egzaminem. Posiada licencję sędziego tańca towarzyskiego ważną od 2002 roku. Uczestnik corocznych szkoleń dla sędziów tańca towarzyskiego, oraz warsztatów tanecznych z czołowymi szkoleniowcami (również Mistrzami Świata Zawodowców) m.in: Christopher Hawkins, Richard Porter, Els Gevert, Alan i Hazel Fletcher, Colin James, Monika i Waldemar Sakowscy, Christopher i Dawn Vickers, John Wood, Charlotte Jorgenssen, Johan i Nadia Eftedal. Współpracuje z kilkoma warszawskimi szkołami tańca, Ośrodkami Kultury oraz klubami trenując zarówno dorosłych, młodzież i dzieci. Od 1992 roku członek zwyczajny Polskiego Towarzystwa Tanecznego z siedzibą w Krakowie. Wykształcenie wyższe, prawnicze. Absolwent podyplomowych studiów na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego o kierunku rachunkowość i podatki (licencja Ministerstwa Finansów na usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych), absolwent podyplomowych studiów na Wydziale Prawa Uniwersytetu Warszawskiego o kierunku Podatki i Prawo Podatkowe, absolwent Masterlink School Of English w Bournemouth (Anglia), członek Stowarzyszenia Młodych Prawników IUSTUS, legitymuje się certyfikatem specjalisty do spraw restrukturyzacji należności finansowych osób fizycznych i prawnych. Pracownik kilku warszawskich kancelarii adwokackich, aktualnie zatrudniony na stanowisku prawnika w jednej z firm.


 

Oktawian Zagórski

Oktawian Zagórski

Oktawian Zagórski

Instruktor tańca oraz fitness. Specjalizuje się w tańcach: Hip-hop z elementami electro, street dance, oraz wszelkiego rodzaju zajęcia fitness. Jego najnowszą pasją jest Zumba.
Jest członkiem światowej organizacji instruktorów Zumba Instructor Network.
Oktawian studiuje w Gdyńskiej Szkole Artystycznej na kierunku wokalno-estradowym gdzie cały czas poprawia swoje umiejętności zarówno z tańca jak i śpiewu.


Żaneta Dziubińska

Żaneta Dziubińska

Żaneta Dziubińska

Mgr zarządzania i marketingu. Zaczęło się od tańca…na początku towarzyski, potem nowoczesny i hip hop. Później odkryłam fitness, który z hobby stał się pasją i sposobem na życie. Owocem tego jest dyplom instruktora fitness z uprawnieniami państwowymi oraz przeróżne szkolenia. Silna wola, charyzma, temperament i ogromna sympatia do pracy z ludźmi pomaga jej dążyć do doskonałości i to ze szczerym uśmiechem na twarzy. Ulubione zajęcia, to te łączące fitness z tańcem (latino, sexy dance) oraz treningi wzmacniające-ogólnorozwojowe.


 

Katarzyna Markowska

Katarzyna Markowska

Katarzyna Markowska

Nauczyciel hatha-jogi metodą BKS Iyengara stopnia Introductory II. Uczennica Konrada Kocota, Romana Grzeszykowskiego oraz Marka Migały. Uczestniczka wielu kursów z wybitnymi nauczycielami jogi zza granicy, m.in. Faeqiem Birią, Gabriellą Giubilaro, Sharatem Arorą. Praktykuje jogę od 2000 roku, uczy od 6 lat. Związana zawodowo z warszawską szkołą hatha – jogi Akademią Asan, gdzie prowadzi stałe zajęcia dla dorosłych oraz wyjazdowe kursy. Prowadziła m.in. zajęcia z jogo dla dzieci z chorobami nowotworowymi we współpracy z Fundacją Spełnionych Marzeń. Zajmuje się także teatrem ruchu i pantomimą. Pomysłodawca i współtwórczyni Fundacji Sztuka Ciała. Tworzy projekty łączące jogę i sztukę: w lipcu 2012 współprowadziła autorski warsztat „Joga/butoh” wraz ze Stowarzyszeniem Ale Wiocha i Teatrem Performer. Prywatnie mama Michała.


Grzegorz Węgłowski

Grzegorz Węgłowski

Grzegorz Węgłowski

Jogę praktykuję od 2006 roku. Od 2009 roku nauczam.
Ukończyłem trzyletni kurs nauczycielski u Konrada Kocota organizowany przez Polskie Stowarzyszenie Jogi Iyengara. Posiadam dyplom nauczycielski w stopniu Introductory II. W 2007 roku ukończyłem czteromiesięczny trening Brachmachari w ośrodku Kriya Yogi w Indiach. W 2011 roku przez trzy tygodnie uczęszczałem do Instytutu Jogi Iyengara w Punie/Indie. W jodze najważniejsza jest praktyka, szczera i zdyscyplinowana. Tam gdzie kończy się umysł, zaczyna się joga.


 

Michał Kurpet

Michał Kurpet

Michał Kurpet

Absolwent AWF Warszawa, instruktor fitness i tańca. Lider Z-TEAM. Trenował taniec towarzyski, jazzowy, ludowy i balet. Występował podczas tras koncertowych polskich i zagranicznych gwiazd.
Jeden z pierwszych w Polsce instruktorów i międzynarodowych prezenterów Zumba R Fitness. Przez wiele lat związany z warszawskimi klubami fitness i szkołami tańca.
Współorganizator Warsaw Salsa Festival, Summer Fitness Festival i konwencji Fit Style. Występuje na polskich i zagranicznych konwencjach fitness, maratonach Zumba R Fitness i masterclasach. Organizator wczasów fitness i zumba party.
Członek teamu Zumba Polska, promującego program Zumba R Fitness na międzynarodowych konwencjach. Prezenter programu Sh’bam, szkoły Less Mils.

Jego motto to: „prowadź zajęcia tak, jakby to były Twoje ostatnie w życiu”.
Największą nagrodą dla niego jest uśmiech i zadowolenie uczestników.


 

Michał Brzyzki

Michał Brzyzki

Michał Brzyzki

instruktor Zumba® i Salsation®

Instruktor SALSATION®, CHOREOLOGY by Salsation® i Zumba®. Uczestnik pierwszego szkolenia Salsation® w Europie oraz pierwszego szkolenia CHOREOLOGY by Salsation® w Polsce. Z zawodu architekt, z zamiłowania instruktor dance fitness. W Salsation® zakochał się od pierwszego wejrzenia. Połaczenie treningu funkcjonalnego z elementami wielu stylów tanecznych daje niesamowite możliwości zabawy i rozwoju oraz odnajdowania pozytywnej energii. Uczestnik wielu warsztatów Salsation® i dance-fitness. Cały czas zwiększa swoje umiejętności i kwalifikacje. „Zależy mi, żeby każdy na zajęciach miał …. FUN !!! ”